past design

nový design+news

6. července 2009 v 14:16 | MiSs♥AdRičQa♥
ahojk tak že mám nový design s miley cyrus
a ta novinka je že mám nový blog a brzy se na něj budu stěhovat bude pouze o miley cyrus protože jí mám hoodně ráda a van s ashley už měmoc nezajímají nějak už je nemám ráda peostě se mi zprotivily moje SB si tam samozřejmě brát budu :-) tak to je vše jo ještě zítra odjíždím mno vlatně dneska ale večer mno tak že papa MVSMR!!!

nový design with Miley Cyrus

16. června 2009 v 17:33 | MiSs♥AdRičQa♥
tak že mám dalščí new design with Miley Cyrus.Mě se tedy moc líbí je takový jednoduchý a víte co se říká v jednoducosti je krása :-).A co říkáte na něj vy? Líbí se vám ?


nový design with Ashley Tisdale

29. května 2009 v 20:50 | MiSs♥AdRičQa♥
Tak že je tu další nový design s Ashley tentokrát sem se zaměřila na takové veselé bary ,aby blog trochu vynikl myslím, že se mi to podařilo design bych hodnotila na 100% pač se mi opravdu líbí :) a co vy líbí se vám taky? PS:jestli ho nevidíte tak si aktivujte PC tím že zmáčknete F5

new design with Miley Cyrus

15. května 2009 v 17:57 | MiSs♥AdRičQa♥
tak že tu je new design doufám že se líbí mě jo!!!:) dělala jsem ho asik hodinu a půl.Hlasujte v anketě jak se vám líbí PS:(pokud ho nevidíte zmáčkněte F5) jo a mám ještě takovej dotaz vidíte ho normál jako je na obrázku dole??? kdo má mozillu tak asi jo nevím písněte zatim pp :-*

new des

1. května 2009 v 15:32 | MiSs♥AdRičQa♥
nový des se mi moc líbí mám z něho dobrý pocit je takový veselý mno kdyby jsem ho měla hodnotit dala by jsem mu za 1 pač je fakt hezu myslím si že se mi povedl :) a co myslíte vy ? povedl se mi? 
 

Reklama